rbdthebest4ewer.forumotion.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
rbdthebest4ewer.forumotion.com

RBD
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Razmazena Princeza??

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
~*~Admin~*~
~*~Admin~*~
Admin


Broj poruka : 139
Godina : 28
Location : U MEXIKU
Datum upisa : 19.08.2008

Razmazena Princeza?? Empty
PočaljiNaslov: Razmazena Princeza??   Razmazena Princeza?? Icon_minitimeUto Nov 04, 2008 8:58 pm

Malopre sam procitala utiske jedne devojke o Anahi prilikom M&G susreta i evo sta je napisala...molim vas procitajte pa mi recite sta mislite..ja smatram da je malo preostra ali da je u pravu...:

Pa devojke vidim da ste se bas raspisale za ovo kratko vreme koliko ja nisam bila tu...i vidim da se cela ta prica o any bas bas otela kontroli i da se sve na kraju vrtelo oko toga da li je ili nije li ona zelela da se slika...
u tome uopste nije fora,niti stvar,ali ukoliko bas zelite da znate i nije bila najodusevljenija sa bilo cim od toga.poznat vam je slucaj od andji,kada je any htela da se slika sa njom,ali njen aparat nije hteo da uslika i any se okrenula i otisla (zar jednostavno nije mogla da saceka jos 2,3 sekunde da dodje neka druga devojka i uslika ih,posto andji tu definitivno niije bila sama...),no dobro,tu da joj i progledamo kroz prste(da upotrebim taj izraz),pricala je andji takodje da posle u hotelu any NIJE htela da se slika sa njima, iako ih je tu bilo samo 2...mislim bas je pa bila guzva da se oseti ugrozenom...strasno....to je andjin deo price,koji nam se poznat,jer nam je ona sama ispricala i rekla da je any bila veoma dobra i prijatna sa njom i da joj je cak namestila mesto da sedne pored nje,ali da nije jer se neka druga ubacila,cista steta stvarno.

Ali ja koja sam bila na m&g,i to u grupi koja je usla posle andjine,stvarno mogu da kazem da me je any razocarala i to ne sa onim hoce-nece da se slika,vec sa svojim nadrndanim,umisljenim i nadmenim ponasanjem.Naime,kada smo mi usli u sobu u kojoj su oni bili, hadita nas nije ni pogledala,a kamoli nam se javila i nasmejala kao sto su to ucinili ostali.I NE,NE MISLIM DA JE TREBALA DA SKACE OD SRECE ILI UZBUDjENjA STO NAS VIDI TU,ALI JOJ ZA MALI OSMEH i JEDNOSTAVNO HOLA NE BI SPALA KRUNA SA GLAVE,koju je ona definitivno umislila da nosi.I krenula sam da stanem da se slikam pored nje i cim sam dosla,Pollito me je zagrlio i poceo da se pomera ka Uckeru kako bih sela izmedju njega i Any,dok je ona i dalje ne zainteresovana za bilo sta sto se oko nje doganja gledala poklone (andjin i ostale sto su joj dale devojke iz HEFCA).Ja sam sedela tu pored nje dozivajuci je vise od 5x ANY ANY ANY,a ona me je ladno cuteci kulirala,ocito ne zeleci da odgovori.Na kraju sam joj ja rekla Any te quiero,na cega mi je ona odgovorila LO SE.
E pa ako to nije idiotiski, ja ne znam sta je...Glavu je podigla samo da se slika,i to je bilo to,bila je prezauzeta onim stvarcicama sto je dobila,za koje ocito misli da su zanimljivije i vaznije od nas,da bi poigla glavu malo ranije da bilo sta kaze ili uradi ili barem pogleda.Sramota...Nisam ja razocarana sto ona nije vrisnula da mi odgovori kad sam je pozvala,ja sam razocarana sto je ona takva,umisljena,nadrndana osoba koju bas briga za celi svet oko nje.pobogu,mi smo ti koji njen svet cine "magicnim",koji je cine srecnom,koji cine njen zivot itd,sva ta sra*** koja je govorila,a sad nas nije ni pogledala. I izvini Andji,ja te puno volim,ali i ja bi bila oooonoliko dobra da si mi dala onoliko poklon sto nam opet govori mnogo o nasoj dragoj princezi savrsenoj Any,kojoj su materijalne stvari iznad nekih drugih,koje ona na sceni navodi kao najbitnije.Laz,laz i samo laz...GLUMA ljudi! ALo bre osvestite se....Ono,ja ne mogu da zamislim osobu koja ju je vise volela pre od mene,stvarno ne mogu,mada znam da ih je pregrst koje su je volele barem istom jacinom,ako ne i vise.Ali vi ne mozete da zamislite kako se ja osecam kad me je tako ispalila...Znaci od svih njih,ja sam najvise volela nju,ona koja nam se zahvaljuje,naziva nas njenim andjelima,ovim onim,koja place,koja je tuzna,zelela sam da je utesim svaki put kad je sela i plakala na koncetru i kad je govorila onoliko tuznih reci,i ja sam patila sa njom,a sad vidim da je sve to bila gluma,laz,kako zelite. ANY NIJE NASA DIVNA PRINCEZICA,KOJA NAS TOLIKO VOLI,KOJA BI SVE UCINILA ZA NAS,ONA JE JEDNOSTAVNO SAVRSENA VERZIJA MANIPULATORA,GLUMICE,KOJA ZNA KAKO DA ISKORISTI SVOJ TALENAT U PRAVOM TRENUTKU,KOJA ZNA KAKO DA PRIVOLI MASU DA JE OBOZAVA I RADI ONO STO ONA ZELI.

I znam da ce te me blago receno lincovati zbog ovog mog posta,ali mene bas briga.Ja sam rekla i ponavljam: MENE NIJE RAZOCARALO TO STO SE ANY NIJE HTELA SLIKATI SAMNOM POSEBNO ILI NESTO TAKO GLUPO,VEC NJENO PONASANJE,KOJE TOTALNO SUPROTNO OD ONOGA KOJE JE "NOSILA" NA SCENI KADA JE IZASLA. I stvarno bih zelela da ukoliko dodju ponovo,sto vise vas dobije priliku da je vidi van scene,kada su kamere iskljucene,kako biste imali pravi dozivljaj nase male slatke naivne krhke princezice kada nema medija da je snimaju i prate njene reakcije.... I nije tacno da je ne volim ili da je sad ovim postom pljujem (mada mi svejedno kako ce te vi to protumaciti),ja je jos uvek volim,ali samo kao lepu pojavu i dobru pevacicu,nista vise.Ranije sam je stvarno obozavala vise nego bilo sta drugo,ali evo u poslednjih nedelju dana sve to je stvarno dozivelo "blagi" pad,sa samim tim sto sam videla kakva je.I nisam samo ja u pitanju,mnogi su,samo sto vi onda kao "vatreni fanovi" prozivate i pljujete i poklapate ljude koji vam iskreno kazu,stvarima koje vama zaslepljuju oci.Meni je iskreno zao sto je ona takva,ja sam je zamisljala kao totalno drugaciju,ali takva je kakva je i ne moze se menjati,jer je takva od kad postoji.Od njenog rodjena,ili te njene famozne 2 godine,ne znam,ali znam da je takva od kad je svet i vek poznaju....

Dul je stvarno extraaa,vrh devojka,barem po onome sto sam videla tamo i puno mi je drago sto je na kraju ona bila ta koja je dobila barem duplo vise ovacija nego Any.Momci su takodje veoma cool,stvarno nisam mogla da zamislim da ce neko od koga ocekujem bas malo,biti tako dobar i prema meni i prema ostalima,a onaj da od koga sam ocekivala malte ne sve,nece dati bukvalno nista.

Sta da vam kazem devojke vise,ukoliko ste imalo inteligentne zakljucicete sve sto sam zelela da kazem gore.ja sada odo da ucim,posto za razliku od mnogih vas (zalosno za vas,ali sta sad) ja imam zivot,koji se ne svodi samo gledanje rebelde ili gledanje videa do besvesti ili gledanja njihovih slika i cekanja trenutka da me strefi srcani udar od uzbudjenja....Zao mi je takvih ljudi,posto su to zaludjenici i stvarno bi im trebalo pomoci jer ne vide stvaran svet i kako za stvarno stoje stvari od ogromnog mehura od sapunice koji predstavlja idealan svet koji su sebi napravili ispunjenog nekim vilama,bajkama,laznim recima i obecanjima...nazalost to nije mesto gde mi zivimo,i ljudi koji su vam ga kreirali i servirali nisu to sto mislite...Any nije zapravo idiot kao sto su je neki ljudi nazovali na netu kad bi ih iskulirala,ja ne zelim to da kazem,ja samo kazem da se ona ponasa totalno idiotski i da to definitivno vise ne ide,barem ne kod mene....

MY DEAR GIRLS,MY FRIENDS,I`M SUGGESTING YOU TO QUIT LIVING ON DREAMS,BECAUSE SHE`S NOT THE PERSON WHO YOU THINK SHE IS .... I`M TRULY SORRY...

UZETO SA HEFCA-SERBIA i rebelde mania!!
Nazad na vrh Ići dole
https://rbdthebest4ewer.serbianforum.info
 
Razmazena Princeza??
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
rbdthebest4ewer.forumotion.com :: RBD :: Any-
Skoči na: